چاپ        ارسال به دوست

مجله ایرانی روانشناسی تکاملی و تربیتی موفق به کسب امتیاز علمی-پژوهشی گردید

 

با عرض تبریک به اطلاع می رساند به یاری خداوند بزرگ و تلاش ها و پیگیری های بی شائبه­ی معاونت محترم پژوهشی دانشگاه  "مجله ایرانی روانشناسی تکاملی و تربیتی" به صورت فصلنامه با امتیاز علمی - پژوهشی و به زبان انگلیسی منتشر می گردد. هدف نشریه کمک به توسعه علوم رفتاری و روانشناختی در دو حوزه روانشناسی تکاملی و روانشناسی تربیتی و ارتقاء دانش تخصصی با تأکید بر یافته های علمی - پژوهشی و دستاوردهای پژوهشی صاحبان اندیشه می باشد. مأموریت  این نشریه انتشار مقالاتی است که در حیطه ی روانشناسی تکاملی مشتمل بر: «مطالعات در حوزه­ی رفتارهای پرخاشگری، مطالعات تطبیقی در حوزه جنسیت، فرزندپروری، همکاری، نوع دوستی، انتخاب زوج و دیگر زمینه های مرتبط » و در حیطه ی روانشناسی تربیتی مشتمل بر: «روشهای آموزش، راهبردهای یادگیری، راهبردهای انگیزشی، یادگیری خودتنظیمی، اندازه گیری و سنجش آموزشی، برنامه ریزی درسی، آموزش کودکان با نیازهای خاص و دیگر زمینه های مرتبط» باشد.

 

مجله ایرانی روانشناسی تکاملی و تربیتی به زبان انگلیسی و با عنوان انگلیسی:

 

Iranian Evolutionary and Educational Psychology

 

به صاحب امتیازی دانشگاه هرمزگان طی نامه شماره 25064/18/3 مورخه 8/2/1398 دبیرخانه کمیسیون نشریات وزارت علوم موفق به دریافت امتیاز علمی-پژوهشی از شماره بهار 1398(مارچ 2019) گردیده است. علاقه مندان می توانند با مراجعه به آدرس الکترونیکی زیر نسبت به ارسال مقالات علمی خودبه مجله درحوزه مرتبط موضوعی اقدام نمایند.

 

http://ieepj.hormozgan.ac.ir

 

رفرنس دهی و فهرست منابع  در این مجله بر اساس  APA  می باشد. رعایت ملاحظات اخلاقی در حوزه انجام پژوهشهای روانشناختی و نیز حوزه نشر یافته های پژوهشی مورد تاکید و الزام مجله می باشد. نظر به ضرورت ثبت کلیه مقالات و روند داوری انجام شده روی کلیه مقالات، شایسته است ارائه مقاله و یا درخواست هرگونه تجدید نظر صرفاً از طریق سایت به دبیرخانه نشریه منعکس شود و نشریه پاسخگوی تلفنی و شفاهی نخواهد بود.

قابل ذکر است که علاقه­مندان لازم است ابتدا مقالات خود را به زبان فارسی ثبت کرده و پس از داوری و پذیرش مقاله نسبت به ترجمه­ی مقاله خود اقدام فرمایند. از آنجا که زبان نشریه انگلیسی می باشد جهت همکاری با نویسندگان و پژوهشگران محترم که مقالات ارزشمند خود را به مجله ارسال می دارند سرویس ترجمه و ویرایش مقالات به زبان انگلیسی با همکاری گروه زبانشناسی و مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی دانشگاه هرمزگان راه­اندازی گردیده که با بهره مندی از مترجمان مجرب و ادیتور انگلیسی زبان خدمات لازم را به نویسندگان محترم ارائه خواهد کرد. منتظر مقالات ارزشمند شما اساتید، پژوهشگران و دانشجویان عزیز هستیم.


١٥:١٣ - 1398/02/22    /    شماره : ١٤٠٧    /    تعداد نمایش : ٤٧٣٨خروج